Uwaga właścicielu firmy! Jeśli chcesz zwiększyć sprzedaż, zdobyć nowych klientów i zwiększyć zyski ze sprzedaży w Internecie w 2017 r. to może być najważniejsza wiadomość jaką przeczytasz... 
Kiedy zapoznasz się z tym...

"12 Miesięczny Program Wdrożeniowy"
Będziesz miał gotowy plan na...
GWARANTOWANY RUCH
i system pozyskujący klientów z takich płatnych mediów takich jak 
Google Search, Google Display Network, Facebook itd.
"Dowód...?"
"Jeśli chodzi o sprzedaż w Internecie to Michał Witkowski jest według mnie najlepszą osobą."
"Muszę powiedzieć z całą odpowiedzialnością, że dzięki Michałowi Witkowskiemu moje efekty
w sprzedaży Internetowej znacząco się poprawiły. Pokazał konkretne rozwiązania, konkretne narzędzia i sposób w jaki mam pozyskiwać swoją bazę klientów. 

Jeżeli miałbym polecać kogokolwiek w Polsce - jeżeli chodzi o sprzedaż, dotarcie do klienta to Michał Witkowski byłby - według mnie najlepszą osobą."
Albert Rokicki, Longterm.pl

Albert Rokicki jest twórcą i szefem portalu Longterm.pl - najstarszego i najpopularniejszego bloga o inwestowaniu w Polsce tworzonego przez inwestora operującego własnym kapitałem dla indywidualnych inwestorów.
"Wyrządzisz sobie krzywdę jeśli się z nim nie skontaktujesz..."
"Michała Witkowskiego poznałem w lutym 2013 r. kiedy dzielił się wynikami sprzedaży w Internecie. Po krótkiej rozmowie na skype'ie zorientowałem się niemal od razu, że jest kimś z kim NAPRAWDĘ muszę pracować...

Poprosiłem Michała o pomoc w reklamie na Facebook'u i Bing. Udzielił mi kilku cennych rad. Niedawno pokazał mi jak buduje tunele sprzedażowe. Wytłumaczył mi na czym to polega i jak to działa... co działa, co robić, a czego unikać. Dzięki temu mogłem wykorzystać tę wiedzę, pomóc moim klientom i uzyskać z tego niezły zysk.

Michał posiada niesamowitą wiedzę na temat amerykańskiego rynku reklamy. Szczerze mówiąc Michał wie na ten temat więcej niż wielu, którzy żyją na co dzień w USA. To bardzo pracowity i uczciwy człowiek. Prawdopodobnie najlepszy współpracownik jakiego miałem od 10 lat! Wyrządzisz sobie krzywdę, jeśli się z nim nie skontaktujesz!"
Mike Silverman, Silver Web Solution

Mike Silverman jest założycielem i CEO firmy Silver Web Solution (Atlanta, USA). Pracuje z małymi i średnimi firmami od ponad 16 lat. Jego firma świadczy szeroki zakres usług B2B i B2C.
Mike specjalizuje się w dziedzinie pozycjonowania (SEO) i generowania leadów dla biznesu.
„... Wynik akcji przeprowadzonej z Michałem Witkowskim... powiększyliśmy biznes operujący na poziomie 2 milionów o 25% w kilka dni"
Bez kosztów reklamy...
"Jeśli chodzi o rezultaty... uzyskaliśmy 39 zamówień opłaconych na 50 zamówień złożonych. W sumie 580 tys. brutto w zamówieniach... przyzwoity wynik... Klienci płacą w ratach, więc to jest około 29 tys. miesięcznie przez 20 miesięcy... Nie jest to jakiś majątek dla nas... albo muszę powiedzieć, że to spoko wynik jak na... kilkanaście godzin roboty

To co wydaje mi się ciekawe, to fakt, że wartość całego naszego 2-milionowego biznesu wzrosła o 25% zaledwie po kilkunastu godzinach mojej pracy i taki efekt!

Podsumowując - obiecujące wyniki. Nareszcie widzę możliwość, aby wyskalować ten biznes też przez reklamę, bo na razie opieramy się tylko na liście wewnętrznej. Myślę, że przy reklamie to też powinno działać, bo to jest dobrze ustawione też pod obcych ludzi.
Jestem wdzięczny... bardzo się cieszę z tego... mogę polecić stosowanie tej metody!"
Piotr Michalak
założyciel Akademii Biznesu Piotra Michalak 
i prezes Strategii Rozwoju sp. z o.o.
„... jest na mojej liście top-X ludzi, z którymi trzeba współpracować!"
„Jeśli ktoś potrafi połączyć wysokie kompetencje techniczne, dużą łatwość komunikowania się z ludźmi oraz po prostu świetną osobowość, to nic dziwnego, że od razu trafia u mnie na listę top-X ludzi, z którymi trzeba współpracować.

Michał jest właśnie takim człowiekiem, a dodatkowo: przestrzega terminów, potrafi pracować z różnymi budżetami i jest wytrwały.
Serdecznie polecam - to człowiek 100%-owo wiarygodny zawodowo! :)”
Marcin Hartman
szef Cardone University Polska
"...potrafi dostarczyć konkretne rezultaty w najkrótszym możliwym czasie!"
"Michał Witkowski zajął się naszym projektem z ogromnym zaangażowaniem i gorliwością. Szybko okazało się jak jest nadzwyczaj pomysłowy i pracowity. Koncepcje jakie proponował zawsze były dobrze przemyślane i wysoce nowatorskie.

Michał Witkowski i jego zespół posiada niezwykłą wiedzę na temat nowoczesnego marketingu i reklamy w Internecie. Potrafi z zadziwiającą umiejętnością wyszukać nowatorskie techniki marketingowe i zastosować je do zaproponowanej strategii.

Posiada również rzadki talent doskonalenia wyników i potrafi dostarczyć konkretne rezultaty w najkrótszym możliwym czasie.

Praca z nim to była prawdziwa przyjemność. Człowiek, który stoi za tą firmą jest bardzo w porządny, kontaktowy i uczciwy".
Sean O'Bryan
The Golf Trainer - Comprehensive Golf
„...wiedza jaką posiada i rozwiązania jakie stosuje na co dzień i jakie oferuje przedsiębiorcom wyprzedzają, to co robią duże firmy, o lata świetlne!"
"Znam Michała od ponad 2 lat. Za każdym razem kiedy z nim rozmawiam widzę jego nowe sukcesy. To niezwykle przebojowy człowiek, który błyskawicznie przeszedł drogę od spłukanego historyka do jednego z najbardziej rozchwytywanych internetowych marketerów w Europie.

Michał przeszedł długą drogę od "nie mam pojęcia jak to działa" do bardzo, bardzo dużego sukcesu! I zrobił to błyskawicznie! To zdecydowanie jeden z moich najzdolniejszych studentów!"

Z marketingowego punktu widzenia to co zrobił Michał jest niezwykłe... to co wielu osobom zajmuje miesiące, nawet lata... on opanował i wdrożył w swoim biznesie zaledwie w kilka tygodni! Szczerze mówiąc mi zajęło to dużo więcej czasu!

To jest bardzo ekscytujące, że wiedza jaką posiada i rozwiązania jakie stosuje na co dzień i jakie oferuje przedsiębiorcom wyprzedzają, to co robią duże firmy, o lata świetlne. Koniecznie polecam zobaczcie co dla Was przygotował"
Charles Kirkland
założyciel, Media Buying Association, USA
CEO, Kirkland Media Group
Dwóch marketerów postanowiło połączyć siły
i stworzyć absolutnie unikalną wartość 
INSTYTUT CYFROWEGO MARKETINGU
Piotra Michalaka i Michała Witkowskiego
Dołącz do naszej społeczności...
Czy to odziała?
Nawet doświadczeni przedsiębiorcy
Pierwsze 30 dni i 30 NOWYCH klientów typu VIP... 
i kolejni co dwa tygodnie!
Wyobraź sobie, że wreszcie mógłbyś mieć skuteczny system, który będzie REGULARNIE sprowadzać NOWYCH klientów, zwiększyć zyski i ustabilizuje Twój biznes... 
Ile to byłoby dla Ciebie warte?
Jak zmieniłoby to Twoje życie? 
Zapisy zakończone
Zapisz się na listę oczekującą i zobacz nagranie szkolenia 
To okazja, aby zarezerwować sobie cały pakiet w tej wyjątkowej, niskiej cenie... 
Sprawdź bez ryzyka!
Aby ułatwić Ci decyzję całe ryzyko biorę na siebie...
Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że to nie jest dla Ciebie
napisz do mnie e-maila,
a oddam Ci 100% pieniędzy,
bez zbędnych pytań. 

Tak, wiem... wiele osób zastanawia się jak to możliwe...

Są dwa powody, dla których to robię:

Po pierwsze - jesteśmy pewni jakości tego, co proponujemy... 
opinie klientów potwierdzają to...

Po drugie: mam ogromny szacunek do Ciebie i moich klientów. 
Jeśli uznasz, że wiedza, którą przekazuję nie jest warta Twoich pieniędzy,
to nie chcę Cię wiązać w żaden sposób... 

Uważam, że to jest fair. 

Zobacz, przetestuj - w 100% bez ryzyka.

Masz 14 dni na zwrot inwestycji! 
Pamiętaj! Nic nie ryzykujesz... 
masz 14 dni na zwrot pieniędzy
Pomoc i uwagi proszę kierowąc na adres:
pomoc [et] InstytutCyfrowegoMarketingu.pl
Instytut  Cyfrowego Marketingu, 2017
Instytut Cyfrowego Marketingu
 
Instytut Marketingu sp. z o.o. 
ul. Kościuszki 10 lok. 2 
10-502 Olsztyn 
NIP: 5833147020